Profiel
  /  

Profiel

Welkom bij Salens Motors Roeselare.

Als u iemand met hoge verwachtingen bent, zoals wij, zal u het allerbeste vragen.
Ons succes bestaat erin dat we dat precies leveren. We zijn fier over onze relatie met het merk Jaguar en Land Rover en over de reputatie die we hebben opgebouwd dankzij onze professionele aanpak inzake naverkoop en klantenzorg.

Onze klantenzorg behoort tot de hoogste in zijn klasse en we staan borg voor een goede en persoonlijke dienstverlening aan al onze bestaande en toekomstige klanten. Dank voor uw bezoek aan deze website. We hopen dat u het een informatieve ervaring vond en danken u voor uw interesse in Jaguar en/of Land Rover. 

Als we u op om het even welke manier kunnen helpen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.






Onze openingsuren zijn :

SHOWROOM
Van maandag tot en met vrijdag : 8.30u - 12u en van 13u - 18u
Zaterdag van : 10u - 12u en van 13u - 17u of op afspraak

ATELIER :
Van maandag tot en met vrijdag : 8.30u - 12u en van 13u - 17u00
Zaterdag op afspraak




Filip Salens - Zaakvoerder

Tel: 051/61.69.00  Fax: 051/61.69.90 
E-mail: salens@salensmotors.be
Website : www.salensmotors.be






Caroline Salens - Marketing 

Tel: 051/61.69.00  Fax: 051/61.69.90 
E-mail: caroline.salens@salensmotors.be





Maxim Salens - Sales
 
Tel: 051/61.69.00     Fax: 051/61.69.90
E-mail: maxim@salensmotors.be 




Stefaan Dendooven - Sales & operations director
 
Tel: 051/61.69.00 Fax: 051/61.69.90
E-mail: sales@salensmotors.be 




Magali Olivier - Receptie & Onthaal

 
Tel: 051/61.69.00     Fax: 051/61.69.90
E-mail: info@salensmotors.be 







Davy Verschoote - boekhouding/administratie
 
Tel: 051/61.69.00    Fax: 051/61.69.90
E-mail: roeselare@salensmotors.be 









Freya Vannieuwenhuyze - Receptie/Sales
 
Tel: 051/61.69.00    Fax: 051/61.69.90
E-mail: showroomR@salensmotors.be 







Stieven Hardeman
- Sales


Tel: 051/61.69.00 Fax: 051/61.69.90
E-mail: salesR@salensmotors.be









Ambre Mechels 
- Sales


Tel: 051/61.69.00 Fax: 051/61.69.90
E-mail: salesB2@salensmotors.be








Lesley Dooms - Aftersales manager
 
Tel: 051/61.69.00     Fax: 051/61.69.90
E-mail: aftersalesB@salensmotors.be 






Jens Termote - Hoofdtechnieker
 
Tel: 051/61.69.00 Fax: 051/61.69.90
E-mail: aftersalesR@salensmotors.be 






Messaoud Ouasli
- Technieker






Tom Catrysse - Technieker





Bryan Vilez - Technieker
  






Stuart Debaere 
- Magazijnier


Tel: 051/61.69.00 Fax: 051/61.69.90
E-mail: partsR@salensmotors.be

Deze website wilt gebruik maken van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren. Gelieve aan te geven of u deze cookies al dan niet wenst te aanvaarden. Aanvaarden Meer informatie